Papugi i ptaki egzotyczne

Witaj na forum poświęconym papugom i ptakom egzotycznym!


#1 2013-02-05 02:16:18

 decode12

Nowy użytkownik

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 8
Punktów :   

Witam naszych papugowiczow

Przeglądałam nowe forum i pomyślałam ze się krotko przedstawię.
Kilka osób może mnie pamiętać z poprzedniego forum. A wiec interesuje się papugami. Uważam ze są po-prostu wspaniałymi zwierzętami, bardzo inteligentnymi; mimo iż w moim wieku tak naprawdę mało o nich wiem. I tak, myślę ze chciałabym by moja przyszłość była silnie z nimi związana. Staram się unikać przyszłości w biurze i szarej, asfaltowej rzeczywistości, i powrócić do natury i fascynującej przyrody i zwierząt. Intryguje mnie wszystko na temat tych stworzeń i chciałabym mieć z nimi właściwie wiele wspólnego, mimo iż wiele ludzi zwyczajnie odradza mi ta ścieżkę (finanse i zwykle brak sukcesu w moim regionie). Jeszcze nie wiem jaka będzie moja przyszłość, ale na razie mam dwie różne dróżki - dwa College- które kierują dwa bardzo różniące się tematy. Co końcowo wybiorę? Papugi, czy obiecujące pieniążkami biurko? Nie wiem.

Do teraz posiadałam tylko 6 małych, pospolitych papużek falistych. Teraźniejszo mam tylko 4 i nazywają się: Koko, Misha. Sibi i Felikado. (3 samiczki i samiec)
Szczerze staram się by te potworki miały się dobrze i jak najlepiej, ale ogromna ilość pracy szkolnej i ostatnie, zimowe przeziębienia ani trochę mi nie pomagają, co może się kończyć zaniedbywaniem moich diabłów, ale staram się najmocniej. Moje potworki potrafią być bardzo głośne i szalone, ale i ciche i spokojne zarazem, ale i tak nie polecam tych stworzeń ludziom niecierpliwym.
Więcej myślę ze was naprawdę nie interesuje

Młodym ludziom, walczącymi ze swoimi marzeniami, życzę szczerze sporo szczęścia i byle wam się udało!

Mam nadzieje ze więcej ludzi zacznie się przedstawiać, w końcu chcemy sprawić by bylo to mile forum, czyż nie?..  Życzę dużo udanego z waszymi papużkami ludziska!

Ostatnio edytowany przez decode12 (2013-02-05 02:31:39)


Dagmara

Offline

 

#2 2013-02-05 14:45:15

 Orlik_96

Administrator

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2013-01-27
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Witam naszych papugowiczow

Witam ponownie! ; D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poloniawroclaw.pun.pl www.123tza.pun.pl www.bolecairsoft.pun.pl www.lechia-gdansk.pun.pl www.gyarukei.pun.pl